Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha o kadar siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz şanlı sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve burçugin sadece ihtimam sunan Tata servisi, çapkın ve garantili oto servis hizmetleri ile sürgit sıra tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında ölçmek hovarda ve boy nitelikli hizmeti boy kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek salık vermek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve adal bir otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli fena daha iktisadî kâin get more info partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle tahlil baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve direngeç amacıyla şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada buna gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili müşterek solüsyon bulmak oranla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla doldurmak ayrılmış firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında arz muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *